بوتاکس لیفت

بوتاکس لیفت


لیفت ابرو با بوتاکس چیست؟:

لیفت ابرو با بوتاکس یک رویکرد مدرن برای کمک به اصلاح و زیبایی خطوط اخم بین ابروها است. بوتاکس ماده ای به نام سم بوتولینوم نوع A را تزریق می کند. این تزریق به افزایش چشمگیر ارتفاع بین ابروها کمک می کند.

لیفت ابرو با بوتاکس مناسب ترین جایگزین برای روش های سنتی از جمله جراحی است.

به طور خاص، لیفت ابرو با بوتاکس باعث شل شدن ماهیچه های زیرین و بین ابروها می شود. تزریق بوتاکس به بالا بردن ابروها و باز شدن چشم ها کمک خواهد کرد.

در نهایت، این عضلات پیشانی هستند که ماهیچه های شل شده بین ابروها را به سمت بالا می کشند تا به تغییر مطلوب دست یابند. تزریق بوتاکس بالاتر از حد لازم نیز می تواند باعث شل شدن عضلات انتهای ابرو شود. این روش به عضلات ابرو اجازه می دهد تا ناحیه ابرو را به نقطه بالاتری بکشند.

لیفت ابرو با بوتاکس بسته به سن و جوانی ماهیچه ها متفاوت خواهد بود. این تفاوت در درجه اول به دلیل انرژی مورد نیاز برای بالا‌بردن ماهیچه‌های شل‌شده است.

بوتاکس به طور کلی یک جراحی مدرن در نظر گرفته می شود. این روش بدون خون است و بر خلاف هر روش دیگری است که تا به حال دیده اید.

اگر می خواهیم در مورد تاثیر دقیق بوتاکس صحبت کنیم، باید به ناحیه اخم هم توجه کنیم. این روش بدون نیاز به جراحی گران، چین و چروک‌های عمیق را صاف می‌کند.

لیفت ابرو با بوتاکس:

موقعیت ابروها روی صورت و پیشانی با تعامل عضلات این ناحیه حفظ می شود. در این ناحیه ماهیچه هایی بین ابروها وجود دارد که عامل اصلی ایجاد خطوط اخم است. به طور کلی ماهیچه های بین ابروها، ابروها را به سمت پایین می کشند و به روش های مختلف شکل می دهند.

تزریق بوتاکس دقیقاً در نواحی خاصی از ابرو باعث شل شدن ماهیچه ها می شود و به آنها امکان کشش بیشتر می دهد. در پایان، قوس‌های ابروی بیشتری در این حالت ایجاد می‌شود که نتیجه آن لیفت ابرو با بوتاکس است. علاوه بر تمام اتفاقاتی که در حین لیفت ابرو به این روش رخ می دهد، محو شدن چین و چروک های پیشانی و ایجاد ظاهری جوان و درخشان خالی از لطف نخواهد بود.

لیفت ابرو با بوتاکس یک جراحی زیبایی ایمن، سریع و بدون خطر است که می تواند ظاهر افراد را به طور اساسی تغییر دهد.جالب اینجاست که بسیاری از افراد دوست دارند از این روش برای شبیه سازی چشم ها مانند گربه استفاده کنند!

فواید بوتاکس برای متقارن کردن ابرو:

برجسته ترین مزیت بوتاکس برای رفع عدم تقارن ابرو، فناوری غیر تهاجمی است که در نهایت آرامش را برای بیمار فراهم می کند. به طور کلی استفاده از این روش مزایای زیر را به همراه دارد:

• سریع ترین راه برای داشتن ابروهای متقارن بوسیله بوتاکس است. بعد از 14 روز اثر قرینه شدن ابرو روی صورت قابل مشاهده است.

• پس از تزریق هیچ دوره ی نقاهتی وجود ندارد و می توانید به طور طبیعی کار کنید و زندگی کنید.

• بهبود عملکرد بینایی بیمارانی که بوتاکس انجام داده اند بسیار قابل توجه است.

لیفت ابرو با بوتاکس برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق بوتاکس فقط برای بزرگسالان بالای 18 سال مناسب است. همه مردان و زنانی که با مسائلی مانند خط اخم درگیر هستند می توانند از لیفت ابرو با بوتاکس بهره مند شوند.این روش برای درمان افتادگی پوست و اصلاح حرکت عضلات ابرو عالی است.

قبل از استفاده از تزریق بوتاکس، با پزشک خود صحبت کنید و در مورد عوامل خطر برای سلامتی خود اطلاعات کسب کنید. اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید ممکن است تزریق بوتاکس برای شما مناسب نباشد. سمی که در بوتاکس استفاده می شود می تواند به سمی‌شدن شیر تغذیه نوزادان و آسیب‌رسانی به جنین‌های نارس منجر شوند.

بوتاکس به دلیل اثربخشی مثبت آن مورد تایید FDA است. تزریق بوتاکس به طور کلی مزایای ایمنی و سلامتی قابل توجهی دارد. این برای بیمارانی که مدام در حال تغییر درمان خود هستند بسیار مشهود است.

توجه داشته باشید که بوتاکس عوارض خاص خود را دارد و قبل از انجام هر کاری باید از وضعیت پزشکی آن آگاه باشید. هر گونه حساسیت را گزارش دهید و پس از لیفت ابرو با بوتاکس یا هر استفاده دیگری به دنبال مراقبت های پزشکی باشید. نتایج ایده آل و مورد انتظار بعد از حدود یک یا دو روز به دست می آید و حداقل تا 4 ماه باقی می ماند.

ماندگاری بوتاکس لیفت ابرو:

اثربخشی تزریق بوتاکس لیفت ابرو یا پیشانی تحت تأثیر عوامل زیر است:

• نقطه ی مورد نظر برای تزریق بوتاکس

• توانایی عضلات هدف در ایجاد چین و چروک پوست (از نظر قدرت عضلانی)

• جنسیت و وضعیت پوست بیمار

• بیماری زمینه ای یا احتمال حساسیت فرد به ماده تزریق شده

• روش های تزریق توسط متخصص

• بوتاکس تزریقی

• مقدار بوتاکس تزریق شده

اهمیت مراقبت های شخصی پس از تزریق بوتاکس:

تمامی عوامل فوق می تواند بر اثربخشی این روش زیبای تاثیر بگذارد.به خاطر داشته باشید که هر کدام از این موارد به نوبه خود می توانند در مدت زمان ماندگاری نتایج تزریق بوتاکس به ابرو، هم تاثیرگذار باشند.


جهت انجام بوتاکس لیفت و همچنین اطلاع از قیمت بوتاکس لیفت در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس که یکی از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در بندرعباس می باشد کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات ما

Whatsapp