تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

با انواع خدمات تزریق بوتاکس در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

تزریق بوتاکس چیست؟

زیبایی و پیشگیری از پیری یکی از تلاش های انسان در دوره های متفاوت بوده است. انسان از موارد مختلفی برای کاهش سرعت پیری پوست استفاده کرده و از مواد مختلفی برای از بین بردن چین و چروک روی آن استفاده کرده است.
چین و چروک های پوست باعث می شود که پوست شادابی، طراوت و در نهایت جوانی خود را از دست بدهد. یکی از محبوب ترین و اثبات شده ترین راه های رفع چین و چروک پوست استفاده از بوتاکس است.
بوتاکس یک داروی تزریقی است که به ماهیچه های زیر پوست تزریق می شود که چین و چروک را از بین می برد. بوتاکس نوعی سم است که توسط باکتری کلستریدیوم تولید می شود و به دلیل فلج شدن عضلات ناحیه مورد نظر، چین و چروک های روی پوست را برطرف می کند.
انقباض و حرکت عضلات صورت عامل اصلی چین و چروک پوست است. اگر از حرکت ماهیچه ها توسط ماده خارجی جلوگیری شود، چین و چروک های سطح پوست نیز از بین می رود.
تزریق بوتاکس به قسمت مورد نظر با اختلال در عملکرد عصب آن ناحیه، حرکت عضلات را متوقف و در نهایت چین و چروک ها برای مدتی که ماهیچه ها فلج می مانند از بین می برد.

تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس تزریق بوتاکس می باشد که انواع آن عبارتند از: بوتاکس پیشانی ، بوتاکس خط اخم ، بوتاکس دور چشم ، بوتاکس بینی ، بوتاکس لیفت ، بوتاکس لبخند لثه ای ، بوتاکس درمان میگرن ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp