تزریق فیلر

تزریق فیلر

با انواع خدمات تزریق فیلر در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

تزریق فیلر چیست؟

فیلر ها موادی شبیه ژل هستند که برای بازگرداندن حجم، خطوط صاف و چین و چروک ها به زیر پوست تزریق می شوند. شهرت و معروفیت پرکننده ها در سال های اخیر به شدت افزایش یافته زیرا باعث پیشرفت های زیبایی چشمگیر و جوان کننده ای ایجاد می کنند که در گذشته فقط از طریق جراحی امکان پذیر بود. علاوه بر این، این فیلرها نسبت به جراحی هزینه کمتری دارند و نیازی به زمان طولانی بعد از عمل ندارند.
فیلر ها روش های غیر تهاجمی می باشند که باعث بهبود جزئی در سطح پوست می شوند. بسیاری از پرکننده ها نتایج رضایت خیلی خوبی را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهند. ماندگاری این مواد با توجه به نوع فیلر ، نوع چین و چروک و ناحیه منطقه درمان شده تفاوت دارد. همینطور مدت ماندگاری این مواد برای هر شخص ممکن است متفاوت باشد. بعضی از پرکننده ها تا شش ماه دوام دارند، در برخی مواقع تا دو سال یا بیشتر نیز میتوانند ماندگاری داشته باشند. اشخاص باید نیازها و توقع هات خود را با دکتر زیبایی مورد نظرشان مطرح نمایند تا آن موقعه پزشک تعیین کند که چه نوع فیلری گزینه مناسب برای آنها می باشد.
کلاژن گاوی در سال 1981، اولین عاملی بود که تاییدیه FDA (سازمان غذا و دارو) را برای تزریق دریافت کرد.از آن موقع، انواع پرکننده های پوستی توسط FDA (سازمان غذا و دارو) تایید شده اند که از نظر ترکیب شیمیایی، مدت ماندگانی و درجه نرمی با هم تفاوت دارند. به عنوان مثال، از فیلرهای نرم‌تر برای حجم دادن به لب‌ها استفاده می‌شود، در حالی که از پرکننده‌های سفت‌تر می‌توان برای پر کردن گونه‌ها استفاده کرد. به طور کلی، فیلر ها بر اساس موادی که از آن ساخته می شوند رتبه بندی می شود.

تزریق فیلر در کلینیک یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس تزریق فیلر می باشد که انواع آن عبارتند از: فیلر لب ، فیلر چانه ، فیلر زاویه ، فیلر خط خنده ، فیلر گونه ، فیلر زیر چشم ، فیلر شقیقه ، فیلر اصلاح فرم بینی ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp