تزریق مزو جوش (مزوتراپی جای جوش)

تزریق مزو جوش (مزوتراپی جای جوش)


مزو تراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) :

جوش زمانی اتفاق می افتد که منافذ پوست با چربی و سلول های مرده مسدود می شود. در نتیجه سلول های مرده از آخرین لایه پوست (اپیدرم) بالا رفته و در این منافذ تجمع می یابند. از عوامل ایجاد جوش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پوست کثیف: تمیز نگه داشتن منافذ پوست بسیار مهم است. تعریق زیاد و لمس منافذ می تواند باعث عفونت آنها شود. یکی دیگر از دلایل کثیف شدن پوست، پاک نکردن صحیح آرایش از روی پوست است.

رژیم غذایی: از آنجایی که پوست بزرگترین عضو بدن انسان است، رژیم غذایی نامناسب می تواند بر پوست تأثیر بگذارد. بنابراین، برای حفظ سلامت پوست، توصیه می کنیم رژیم غذایی پرچرب، فرآوری شده یا شیرین را کاهش دهید. مصرف سبزیجات، پروتئین و آب می تواند تاثیر زیادی بر سلامت پوست داشته باشد.

دارو: برخی داروها می توانند احتمال ایجاد جوش روی پوست را افزایش دهند. بنابراین بهتر است قبل از مصرف دارو در مورد عوارض جانبی آن با پزشک خود صحبت کنید.

هورمون ها: در برخی موارد، هورمون ها تولید چربی در پوست را تغییر می دهند. به همین دلیل است که نوجوانان بیشتر مستعد جوش هستند. زیرا هورمون ها در این زمان متعادل نیستند.

مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) چیست؟

مزوتراپی یک تخصص بالینی است که در آن مواد ترمیمی مانند عصاره های طبیعی، داروها، مواد مغذی و غیره به پوست تزریق می شود. مزوتراپی ضد جوش یک درمان ترمیمی غیر جراحی است که پوست را صاف و شفاف کرده و لکه های آکنه را از بین می برد. تمامی موادی که در مزوتراپی تزریق می شوند دارای تاییدیه FDA هستند و سال هاست که توسط بیش از 25000 پزشک در سراسر جهان استفاده می شود.

روش مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) چگونه انجام می شود؟

مزوتراپی جای جوش یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی برای تزریق پوست است. در این روش از تزریق های متعدد برای اطمینان از ورود دارو به لایه های زیرین پوست استفاده می شود. سوزن ها به راحتی سطح پوست را به روشی غیر تهاجمی مخدوش می کنند و به سرم و سایر مواد مغذی اجازه می دهند تا به عمق پوست نفوذ کنند. سرم معمولاً حاوی انواع مختلفی از ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی، آنزیم ها و اسیدهای آمینه است.

مزوتراپی ضد جوش با کاهش چربی در پوست برای کاهش بروز آکنه عمل می کند. این درمان همچنین سلول های مرده را از بین می برد و با تحریک تولید سلول های جدید پوست را شفاف تر می کند.

(تزریق مزو جوش) مزوتراپی جای جوش برای چه کسانی مناسب است؟

مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) برای همه افراد بین 18 تا 75 سال مناسب است. کسانی که سلامت و وزن متعادلی دارند بهترین نتیجه را از این درمان می گیرند. بنابراین افراد زیر با ویژگی های فوق کاندیدای مناسبی برای مزوتراپی آکنه هستند:

• افرادی که پوست چرب دارند.

• افرادی که تعداد زیادی باکتری و سلول های مرده روی پوست خود دارند.

• فردی که جوش و لک روی صورت دارد.

• کسانی که می خواهند تولید کلاژن و فیبرهای الاستین را در پوست فعال کنند.

مراقبت های بعد از مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) :

برای کاهش عوارض بعد از مزوتراپی، بهتر است به توصیه های پزشک و مشاور خود توجه کنید. معمولاً هنگام بازگشت به خانه از شما خواسته می شود کارهای زیر را انجام دهید:

• در 48 ساعت اول از کمپرس سرد و یخ برای کاهش تورم و قرمزی استفاده کنید.

• شما باید ناحیه تحت درمان را به مدت 72 ساعت پس از درمان پانسمان کنید.

• به مدت سه روز پس از درمان از یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات و پروتئین بالا پیروی کنید.

• با نوشیدن آب کافی بدن خود را مرطوب نگه دارید.

• تا دو روز پس از درمان از آرایش روی صورت خود استفاده نکنید.

تاثیر مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) بعد از چه مدت مشخص میشود؟

مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) علاوه بر از بین بردن لکه ها و اسکارهای ناشی از جوش، کارهای دیگری را برای پوست انجام می دهد. این روش روند پیری را معکوس می کند و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد. از طرفی چین و چروک ها را کاهش می دهد و زخم ها و برآمدگی های ناشی از سال ها جوش را التیام می بخشد. با برطرف شدن این شرایط، رنگ چهره روشن تر می شود و وضعیت کلی پوست به طور چشمگیری بهبود می یابد.

شما می توانید تمام این نتایج را بعد از اولین مزوتراپی جاش جاش مشاهده کنید. با این حال، اگر قصد دارید پوست خود را به طور کامل ترمیم کنید، باید با پزشک مشورت کنید. متخصص شما تعداد جلسات مورد نیاز برای نتایج مطلوب را بر اساس وضعیت پوست شما تعیین می کند. هر درمان باید ماهانه انجام شود. پس از درمان، پوست در عرض 4 تا 6 ماه به طور کامل بهبود می یابد و پوستی شفاف و سالم خواهید دید.


جهت انجام مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) و همچنین اطلاع از قیمت مزوتراپی جای جوش (تزریق مزو جوش) در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس که یکی از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در بندرعباس می باشد کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات ما

Whatsapp