تزریق مزو

تزریق مزو

با انواع خدمات تزریق مزو در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

تزریق مزو (مزوتراپی) چیست؟

مزوتراپی یکی از روش‌های جوان‌سازی پوستی است که بدون نیاز به جراحی فقط با تزریق مواد فعال بیولوژیکی شامل ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، مواد معدنی، داروهای هورمونی و فاکتورهای رشد مانند مولکول‌های طبیعی با ساختار پروتئینی و با کمک سوزن‌های بسیار ظریف برای حفظ جوانی پوست انجام می‌شود.
این روش در رفع لک ها، چین و چروک های پوست، لاغری، درمان ریزش مو و تقویت مو تاثیر بسزایی دارد.
در طی مزوتراپی، موادی که به زیر پوست فرد تزریق می شود، پوست صورت را ترمیم کرده و از پیری پوست جلوگیری می کند. البته این روش علاوه بر اینکه به جوان سازی پوست صورت کمک می کند، می تواند در درمان افتادگی پوست صورت و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست صورت نیز مفید واقع گردد.
موادی که در طی یک جلسه مزوتراپی تزریق می شوند همان اثر کرم مغذی مخلوط شده با مرطوب کننده را دارند، اما چون مستقیماً به پوست تزریق می گردد، می توانند چندین برابر موثرتر باشند.اگر بخواهیم مزوتراپی را به اختصار توصیف کنیم، باید بگوییم که در این روش ویتامین ها و سایر مواد مغذی مورد نیاز پوست به صورت تزریق می شود و باعث شادابی و جوانی صورت می گردد.

تزریق مزو در کلینیک یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس تزریق مزو می باشد که انواع آن عبارتند از: تزریق مزو جوش ، تزریق مزو موی سر ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp