تزریق چربی

تزریق چربی

با انواع خدمات تزریق چربی در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

تزریق چربی چیست؟

یکی از علامت های پیری کاهش اندازه صورت و بافت های بدن می باشد. با افزایش سن، لایه های چربی در قسمت های مختلف بدن به آرامی تحلیل می روند و باعث استخوانی شدن ظاهر بدن و افزایش عمق خطوط و چین و چروک می شوند.
راه های زیادی برای جایگزینی حجم از دست رفته، رفع چین و چروک و به طور کلی جوانسازی پوست وجود دارد. تزریق چربی یکی از موثرترین روش ها برای جوان سازی و حجم دهی به پوست می باشد که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است.
در این روش جوان سازی از چربی ها به عنوان فیلر استفاده می شود. فیلرهای پوستی گروهی از مواد تزریقی هستند که با ورود به لایه‌ای از پوست باعث حجم دادن و جوانسازی پوست می شود. فیلرها انواع مختلفی دارند و در ایران به تزریق ژل معروف هستند. اما ژل ها تنها یکی از انواع فیلرهای قابل استفاده هستند و تزریق چربی در دسته فیلرها قرار می گیرد.
از چربی خود بدن در تزریق چربی استفاده می گردد. اثر آن بیشتر دوام می آورد و بافت بدن نسبت به چربی تزریق شده واکنش بدی نشان نمی دهند. علاوه بر این، در صورت رعایت اصول درمان، عوارض تزریق چربی بسیار کم می باشد.

تزریق چربی در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس تزریق چربی می باشد که انواع آن عبارتند از: تزریق چربی صورت ، تزریق چربی دست ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp