رفع غبغب

رفع غبغب

با انواع خدمات رفع غبغب در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

غبغب چیست؟

غبغب برآمدگی یا افتادگی زیر چانه می باشد که به دلیل افتادگی عضلات و پوست صورت و گردن ایجاد می شود و البته امکان دارد در فرد مادرزادی باشد و یا به دلیل چاقی چربی زیر چانه جمع شده و باعث ایجاد غبغب شود. با این حال، این بیماری همچنین می تواند باعث جمع شدن چربی در این ناحیه شود و به صورت غبغب ظاهر شود.
موارد زیادی باعث ایجاد غبغب می شوند، از جمله چاقی و اضافه وزن. افزایش سن و ... با افزایش سن، پوست خاصیت ارتجاعی اش را از دست داده و قدرت و اندازه ماهیچه پلاتیسما که پایین فک تا پایین گردن قرار دارد کاهش می یابد. این مشکل باعث افتادگی پوست زیر گردن و ایجاد غبغب می گردد.
همچنین زمانی که عضله های بدن بنا به هر دلیلی ضعیف می شوند. این مشکل ماهیچه های صورت و گردن را نیز درگیر می کند و لزوماً به سن یا افزایش وزن فرد مربوط نمی شود. به همین دلیل غبغب در افرادی که چاق نیستند و جوان هستند دیده می شود.
کم کاری تیروئید، ضعف غدد فوق کلیوی، کمبود پروتئین در رژیم غذایی، تغذیه نامناسب و ورزش نکردن می تواند منجر به ضعیف شدن ماهیچه های بدن از جمله عضله پلاتیسما شود.
به طور کوتاه می توان گفت که غبغب به دلایل زیر ایجاد می شود:
نقص و مشکلات مادرزادی و ژنتیکی، اضافه وزن و چربی تجمع یافته در ناحیه گردن، ضعف عضلات گردن، کمبود ویتامین ها و پروتئین های مفید در عضله سازی و خاصیت ارتجاعی عضلات و پوست گردن، عادت افرادی که چانه را به سمت پایین نگه می دارد و بیماری ...

رفع غبغب در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس رفع غبغب می باشد که انواع آن عبارتند از: ساکشن غبغب ، تزریق چربی سوز غبغب ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp