فیلر خط خنده

فیلر خط خنده


خط خنده چیست؟

خط خنده به خط لبخند نیز معروف است. این خطوط چین و چروک هایی هستند که در دو طرف دهان و همچنین نزدیک چشم ظاهر می شوند. همانطور که از نام آن پیداست، این خطوط هنگام خندیدن بیشتر نمایان می شوند. خبر خوب این است که روشی ساده و سریع به نام تزریق فیلر وجود دارد که می توان از آن برای اصلاح این خطوط خنده استفاده کرد. اگرچه خطوط خنده بسیار رایج هستند، اما شدت آنها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

علت ایجاد خط خنده چیست؟

بالا رفتن سن، نور خورشید و سیگار از عوامل اصلی خط خنده هستند. اشعه ماوراء بنفش خورشید به فیبرهای کلاژن و الاستین در پوست شما آسیب می رساند. سیگار کشیدن نیز باعث تجزیه این فیبرها می شود. با افزایش سن، آسیب بیشتر به پوست می تواند این خطوط را بیشتر نمایان کند.

حتی بدون سیگار کشیدن یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید، افزایش سن می تواند بر این مشکل تأثیر بگذارد. با افزایش سن، ساختار استخوان گونه صاف تر می شود. این امر باعث افتادگی یا آویزان شدن پوست گونه ها می شود. همه ی اینها عواملی هستند که سال ها به پوست ما فشار وارد کرده و باعث کاهش طبیعی کلاژن و الاستین در پوست می شود. در نتیجه همه اینها باعث به وجود آمدن چین و چروک، افتادگی پوست و خطوط خنده می شود.

کاهش یا افزایش وزن شدید نیز می تواند با مشکل خطوط لبخند همراه باشد. کاهش وزن منجر به افتادگی پوست به خصوص در صورت و گردن می شود. اضافه وزن می تواند گونه های شما را حجیم کند و باعث ایجاد خطوط خنده شود.

همچنین، خوابیدن به پهلو می تواند خطوط لبخند را در یک یا هر دو طرف صورت شما عمیق تر کند. مطمئناً اگر خطوط لبخندتان عمیق نشدند، می توانید به پشت بخوابید، اما با این حال، خواب خوب شبانه نیز برای ترمیم و حفظ سلامت پوست مهم است.

درمان خط خنده با تزریق فیلر:

فیلرهای پوستی ترکیبات تزریقی هستند که برای درمان چین و چروک صورت استفاده می شوند. این فیلرها سطح پوست را حجیم می کنند و در نتیجه خطوط و چین و چروک های عمیق صاف می شوند. همه فیلرها به تقویت کلاژن کمک می کنند. کلاژن یک پروتئین چاق کننده است که به طور طبیعی با بالا رفتن سن از بین می رود.محبوب ترین پرکننده ها برای خطوط خنده حاوی اسید هیالورونیک هستند. این ماده خالص به طور طبیعی در پوست تولید می شود و به سفت شدن و مرطوب شدن آن کمک می کند.

توصیه های قبل و بعد از تزریق فیلر خط خنده:

مراقبت های بعد از تزریق ژل و همچنین قبل از تزریق ژل در هر ناحیه ای که مد نظر دارید، رعایت یک سری نکات برای جلوگیری از بروز مشکل در روند درمان و رسیدن به حداکثر اثر ضروری است.

از جمله توصیه های قبل از تزریق ژل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید.

• یک هفته قبل از انجام فیلر از کشیدن سیگار خودداری کنید.

• تمام اطلاعات پزشکی خود از جمله حساسیت دارویی یا آلرژی را به طور دقیق به متخصص منتقل کنید.

مراقبت پس از فیلر خط خنده همچنین شامل نکات زیر است:

• برای کاهش التهاب از کیسه یخ استفاده کنید.

• از ماساژ دادن مناطقی که فیلر تزریق شده است خودداری کنید.

• تا 24 ساعت پس از انجام فیلر از لوازم آرایشی استفاده نکنید.

• به مدت یک هفته از ورزش های سنگین خودداری کنید.


جهت انجام فیلر خط خنده و همچنین اطلاع از قیمت فیلر خط خنده در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس که یکی از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در بندرعباس می باشد کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات ما

Whatsapp