فیلر شقیقه

فیلر شقیقه


تزریق فیلر شقیقه:

با افزایش سن، پوست صورت استحکام خود را از دست می دهد و ممکن است دچار افتادگی پوست اطراف پلک ها و اطراف چشم شود. این مشکل زیبایی چشم و صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. در بسیاری از موارد برای رفع این افتادگی از لیفت شقیقه استفاده می شود که به منظور بالا کشیدن دم ابروها و زیباتر جلوه دادن آنها انجام می شود. با این کار می توانید به چشم ها و ابروهای خود فرم دهید و جذابیت آنها را دو چندان کنید. در واقع با استفاده از لیفت شقیقه چشمان شما بزرگتر به نظر می رسند و فاصله بین آنها متناسب با ابروها خواهد بود. لیفت شقیقه نه تنها روشی برای زیباتر کردن جوانان است و افرادی که از چین و چروک هایی که در گوشه چشم ظاهر می شود و بالا رفتن سن باعث افتادگی ابروهایشان شده راضی نیستند، می توانند این را گزینه ای راحت و کم دردسر برای جوانسازی صورتشان در نظر بگیرند.

مزایای تزریق فیلر شقیقه:

اصلاح ساختار صورت:

با کمک تزریق فیلر به شقیقه می توانید ساختار صورت خود را اصلاح کنید و علائم پیری را تا حد امکان از بین ببرید. این کار باعث می شود که دوباره جوان و شاداب به نظر برسید و شادابی لازم را به چهره خود خواهید بخشید.با کمک تزریق فیلر به شقیقه، جوانتر از سن واقعی خود به نظر خواهید رسید.

آبرسانی پوست:

اسید هیالورونیک مورد استفاده در برخی از فیلرها نیز به طور طبیعی در بدن شما یافت می شود. این ماده می تواند آبرسانی و همچنین رساندن مواد مغذی به پوست را افزایش دهد. در نتیجه با استفاده از این فیلرها برای شقیقه های خود، پوست شما کیفیت بسیار بهتری خواهد داشت.

فرآیند سریع بدون جراحی:

تزریق ژل یک فرآیند بسیار سریع است که در آن از هیچ ابزار جراحی استفاده نمی شود. این فرآیند در حدود سی دقیقه انجام خواهد شد. از آنجایی که در این عمل از ابزارهایی مانند چاقو و بخیه جراحی استفاده نمی شود، در نتیجه عوارض آن بسیار کم و محدود خواهد بود.

قابلیت برگشت پذیری:

اگر به هر دلیلی از نتایج تزریق فیلر به شقیقه ها راضی نیستید، می توانید به راحتی این فیلر را از شقیقه ها خارج کنید.قابلیت برگشت پذیری، یک ویژگی تزریق فیلر است و یکی از مهمترین مزایای این عمل زیبایی محسوب می شود.

ریسک کم:

تزریق فیلر به شقیقه یک عمل بسیار ایمن است و هیچ خطری برای شما ندارد.این فعالیت اساساً یک عمل پرخطر نیست و دوره نقاهت کامل آن بسیار کوتاه خواهد بود.

نتایج طبیعی:

تزریق فیلر شقیقه به هیچ وجه شما را مصنوعی جلوه نمی دهد. نتایج این فرآیند بسیار طبیعی است.

صرفه مالی:

این فعالیت کمتر از تمام جراحی ها و حتی تزریق چربی برای شما هزینه خواهد داشت. زیرا تنها در یک مرحله اتفاق می افتد.

نحوه انجام لیفت شقیقه:

در تکنیک لیفت شقیقه با فیلرها می توان از فیلرهای مختلفی برای تزریق استفاده کرد. اما محبوب ترین آنها فیلر های اسید هیالورونیک است. در این تکنیک زیبایی، تزریق فیلر تا شقیقه از طریق یک سوزن میکرو کانولا با حجم 1 تا 2 میلی لیتر فیلر ساخته می شود. اگر ناحیه مورد نظر برای کشیدگی و لیفت کردن بیش از حد عمیق باشد، باید از حجم بیشتری از فیلر برای تزریق استفاده شود.

توصیه های قبل از تزریق فیلر شقیقه:

قبل از انجام عمل تزریق فیلر روی شقیقه های خود باید به نکات توصیه شده و مراقبت توجه کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. چند نکته مهم مراقبتی در روزهای قبل از تزریق فیلر:

• برای جلوگیری از کبودی یا خونریزی شدید احتمالی در حین و بعد از تزریق فیلر، یک هفته قبل از تزریق ژل (تحت نظر پزشک) مصرف مسکن و رقیق کننده خون مانند آسپرین را قطع کنید.

• در صورت ابتلا به انواع بیماری های ویروسی در روزهای قبل از تزریق فیلر، به پزشک خود اطلاع دهید و درمان های ضد ویروسی خاصی را دریافت کنید.

• در روزهای منتهی به تزریق فیلر استفاده از محصولات جوانسازی پوست مانند کرم ها یا لوسیون های جوان کننده پوست ضد پیری را متوقف کنید.

• دو هفته قبل از انجام تزریق فیلر ، هیچ گونه جراحی مانند جراحی های دندان، خالکوبی و سایر شرایط مشابه انجام ندهید.

• برای جلوگیری از درد و تورم شدید پس از تزریق فیلر، از مصرف الکل، کافئین و غذاهای پرچرب، نمک و کربوهیدرات 1-2 روز قبل از جلسه تزریق فیلر اجتناب کنید.

• در هفته منتهی به عمل تزریق فیلر ، از هرگونه درمان پوستی مانند اشعه ایکس، لیزر یا سایر روش های شیمیایی روی پوست خودداری کنید.

توصیه های بعد از تزریق فیلر شقیقه:

فعالیت های سنگین را محدود کنید: ورزش های سنگین باید محدود شوند، به خصوص ورزش هایی که باعث فشار بر سر و صورت می شوند (مانند وزنه برداری، ورزش های رزمی، شنا، پیلاتس، زومبا و بوکس). زیرا باعث گردش خون بیشتر، تورم و التهاب می شود و نتیجه تزریق ژل را تهدید می کند.

شستشو: 24 ساعت بعد از تزریق فیلر شقیقه، شقیقه ها را به طور منظم (حداقل یک بار در روز) با آب ولرم تمیز و شستشو دهید تا خطر عفونت کاهش یابد.

استفاده از کمپرس یخ: استفاده از کمپرس یخ بعد از تزریق فیلر شقیقه در کاهش درد و جلوگیری از تورم و کبودی بسیار موثر است.

عدم ماساژ دادن شقیقه: برای جلوگیری از کبودی، درد و تغییر نتایج تزریق فیلر در شقیقه خود، از ماساژ دادن آنها خودداری کنید.

دور از محیط های گرم و نور مستقیم خورشید: توصیه می شود حداقل به مدت 1 هفته پس از تزریق فیلر در شقیقه از آفتاب گرفتن، استفاده از سولاریوم، سونا و حمام گرم خودداری کنید. زیرا باعث آسیب به فیلر، خراب شدن و یا انتقال آن به سایر قسمت های صورت می شود.

نحوه صحیح خوابیدن: تا چند روز پس از تزریق، روی شقیقه های خود نخوابید یا به شقیقه ضربه نزنید. به شما توصیه می کنیم به پشت بخوابید و سر خود را با بالش بالا بیاورید.

داروهای تجویز شده توسط پزشک را فراموش نکنید: در چند روز اول احتمالاً در نواحی تحت درمان احساس درد خفیفی خواهید داشت، در این مدت حتماً داروهای تجویز شده توسط پزشک را به طور مرتب مصرف کنید.

محافظت از نواحی تحت درمان در برابر عفونت: زخم ها را تمیز و خشک نگه دارید تا زمانی که خطر عفونت برطرف شود.

کاندیدای نامناسب فیلر شقیقه:

تزریق فیلر روشی مطمئن برای جوانسازی پوست است. اما استفاده از آن در موارد زیر توصیه نمی شود:

• در دوران بارداری و شیردهی

• عفونت و التهاب در محل تزریق

• داشتن اختلال خون و لخته شدن

• برخی از موارد آتروفی پوست در اثر مصرف داروهای استروئیدی

• نقض ایمنی

• اگزمای پوستی

• داشتن سابقه واکنش های آلرژیک یا آنافیلاکسی


جهت انجام فیلر شقیقه و همچنین اطلاع از قیمت فیلر شقیقه در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس که یکی از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در بندرعباس می باشد کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات ما

Whatsapp