فیلر گونه

فیلر گونه


فیلر گونه چیست؟

با افزایش سن، گونه ها حجم خود را از دست می دهند و پوست صورت شل می شود. فیلر گونه یک روش تزریقی است که باعث افزایش حجم ناحیه اطراف استخوان گونه می شود. در این حالت استخوان گونه با وضوح بیشتری دیده می شود. با تزریق فیلر زیر پوست و افزایش حجم، چین و چروک و خطوط ریز از بین می روند.

فیلر گونه انواع مختلفی دارد و توسط برندهای مختلفی تولید می شود. در جلسه مشاوره با متخصص پوست، مو و زیبایی خود باید در مورد انتظارات خود صحبت کنید. اگر به دنبال فیلر صورت و گونه با ماندگاری طولانی هستید، پزشک شما را برای انتخاب فیلر راهنمایی می کند. عمق چین و چروک و میزان افتادگی صورت نیز در تعیین نوع فیلر مهم است.

فرآیند تزریق فیلر به گونه ها و صورت:

تزریق فیلر در کلینیک یا مطب زیبایی انجام می شود. پزشک در محل تزریق از بی حسی موضعی استفاده می کند. در داخل برخی از فیلرها از داروهای بی حس کننده استفاده می شود. این نوع فیلرها درد را بسیار تسکین می دهد. فرآیند تزریق بسیار ساده است و نهایت 20 دقیقه طول می کشد.

پس از تزریق، نتایج بلافاصله قابل مشاهده است. اما یک یا دو روز طول می کشد تا فیلر به خوبی روی گونه ها بنشیند.این عمل بدون توقف است و پس از آن به راحتی می توانید به خانه بروید.

نکات مهم قبل از تزریق فیلر گونه:

قبل از تزریق فیلر به گونه، باید پزشک را در مورد داروهایی که مصرف می کنید مطلع کنید. بهترین کاندید برای تزریق فیلر گونه افرادی هستند که سیگار نمی کشند و سابقه بیماری مزمن ندارند. طبق دستور سازمان غذا و دارو (FDA)، در صورت داشتن شرایط زیر باید از تزریق فیلر خودداری کنید.

• وجود اختلالات خونریزی

• آلرژی به ترکیبات مصنوعی موجود در فیلرها

• بارداری یا شیردهی

حداقل دو هفته قبل از تزریق فیلر به گونه باید از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ایبوپروفن خودداری کنید. در صورت استفاده از این داروها حتما در جلسه مشاوره به متخصص پوست خود اطلاع دهید. پزشک شما ممکن است دستورالعمل های دیگری برای این داروها داشته باشد. حداقل 2 روز قبل از تزریق فیلر، باید مصرف الکل را متوقف کنید.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر گونه:

روش های زیبایی غیر جراحی دوره نقاهت ندارند و نیازی به مراقبت های ویژه ندارند. پس از تزریق فیلر باید تا چند روز از خوابیدن و فشار دادن گونه ها خودداری کنید.سعی کنید هنگام خواب به پشت دراز بکشید. به مدت 3 هفته از ماسک های محکم استفاده نکنید. باید به فیلر زمان بدهید تا در جای خود تثبیت شود.

بهتر است تا 48 ساعت پس از تزریق فیلر صورت از انجام فعالیت های سنگین مانند ورزش خودداری کنید تا فیلر بتواند فرم خود را به خوبی حفظ کند. در این مدت از دست زدن به صورت خودداری کنید و سعی کنید صورت خود را تمیز و خشک نگه دارید. در این صورت احتمال عفونت کاهش می یابد.

مزایای تزریق فیلر گونه:

تزریق فیلر گونه مزایای زیادی نسبت به سایر روش های زیبایی مانند پروتز گونه و جراحی لیفت صورت دارد.

برخی از جنبه های مثبت تزریق فیلر عبارتند از:

• تزریق فیلر را می توان در مطب یا کلینیک پزشک انجام داد و نیازی به بیهوشی ندارد.

• این روش هیچ دوره نقاهتی ندارد و شما می توانید بلافاصله پس از تزریق به محل کار خود بازگردید و فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

• فیلر گونه برای ماه ها یا سال ها ماندگاری دارد. نتیجه این روش دائمی نیست و در صورت تغییر نظر پس از چند وقت به حالت قبل بازمی‌گردد.

• عوارض جانبی این روش بسیار کم بوده و احتمال عفونت در کمترین حد است.

• بعد از تزریق فیلر می توان مدل آن را تا حدودی تغییر داد.تا زمانی که به نتیجه دلخواه نرسید، پزشک ممکن است فیلر بیشتری تزریق کند.

• هزینه تزریق فیلر روی گونه بسیار کمتر از روش های جراحی مانند پروتز گونه است.


جهت انجام فیلر گونه و همچنین اطلاع از قیمت فیلر گونه در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس که یکی از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در بندرعباس می باشد کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات ما

Whatsapp