فی آیون

فی آیون


فی آیون چیست؟

روش جدیدی برای جوانسازی پوست است که با دستگاه فی آیون انجام می شود. با استفاده از این روش فرآیند آبرسانی به پوست سریعتر می شود و در نتیجه جوانی و شادابی به پوست باز می گردد.

آسیب های مختلف پوست از جمله چین و چروک های ناشی از پیری، افتادگی، آکنه، اسکار و بریدگی را می توان با استفاده از روش فی آیون از بین برد. علاوه بر این با این روش می توان افتادگی پلک و چشم را برطرف کرد و فرم بینی را زیباتر کرد.

درمان های جوانسازی پوست با فی آیون به طور کامل به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری در بیمارستان انجام می شود. این روش یکی از روش های بدون درد و کم عارضه زیبایی پوست است. این روش نیازی به برش پوست ندارد و کاملا بدون درد است. از این رو به روشی محبوب و پرکاربرد برای جوانسازی پوست تبدیل شده است. روشی که در آن نتایج در مدت زمان کوتاهی ظاهر می شوند و برای مدت نسبتاً طولانی باقی می مانند.

مزایای فی آیون:

رفع اسکار آکنه با فی آیون:

درمان های فی آیون پوست شما را آبرسانی می کند. پوست صاف تری خواهید داشت و جای آکنه کمتر قابل توجه خواهد بود.مشتریان نتایج را ظرف 2.3 روز پس از فی آیون مشاهده می کنند. اسکار آکنه باز نمی گردند. این روش را می توان تا سه بار و با فواصل ده تا چهارده روز تکرار کرد.

قلم فی آیون یک وسیله کاربردی و قابل حمل است که از پرتوی متمرکز دقیق از انرژی پلاسما برای تصعید لایه بالایی پوست (اپیدرم) بدون آسیب رساندن به بافت زیرین یا مجاور استفاده می کند.

از بین بردن جای زخم با فی آیون:

فی آیون یک درمان انقلابی و بسیار موثر از آلمان است که برای کاهش جای زخم قابل مشاهده طراحی شده است. بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، درمان تقریباً 1 ساعت طول می کشد. عرض و طول اسکار، سن شما و مدت زمانی که اسکار وجود داشته است تعیین می کند که به چند درمان ممکن است نیاز داشته باشید. به طور معمول، اکثر مراجعین فقط به 1-2 جلسه درمان نیاز دارند.

فی آیون بینی:

آخرین نسل از تجهیزات پلاسما می تواند بینی را کوچک کند. این عمل برای بینی های گوشتی بسیار مناسب است. با استفاده از دستگاه پلاسما فی آیون سوراخ های بسیار کوچکی در سطح بینی ایجاد می شود. این منافذ باعث کوچک شدن و سفت شدن الیاف پوست بلافاصله می شود. علاوه بر این، گرمای تولید شده توسط دستگاه فی آیون به عمق پوست نفوذ کرده و کلاژن پوست را فعال می کند. از طرفی این گرما باعث از بین رفتن چربی زیر پوست بینی می شود، و این فرآیند به کاهش اندازه بینی کمک می کند.

فی آیون دور چشم برای کاهش چین و چروک دور چشم:

چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی دارند، بنابراین روش های زیادی برای زیبایی طبیعی چشم وجود دارد، مانند لیفت مژه که زیبایی طبیعی مژه ها را ایجاد می کند. برای کاهش چین و چروک دور چشم می توان از فی آیون درمانی یا فیلر استفاده کرد. پرکننده های چشم نیز می توانند عیوب پوست را برطرف کنند. این روش انقلابی قادر به دستیابی به نتایجی است که با جراحی های زیبایی رقابت می کند. اثرات فی آیون چشم در عرض 24 ساعت پس از جراحی قابل مشاهده است و تا ماه ها باقی می ماند. همچنین این روش جوانسازی یکی از روش های بدون درد محسوب می شود.

جوانسازی پوست با فی آیون:

این روش برای تحریک پوست و فرآیندهای طبیعی تولید کلاژن و بازسازی آن طراحی شده است. در برجسته ترین نواحی چین و چروک، سوزن های دستگاه پلاسما فی آیون تا عمق 0.2 تا 0.75 میلی متر به پوست نفوذ می کند و فی آیون بدون درد است.

در طول درمان، یک محلول جوانسازی مخصوص حاوی اسید هیالورونیک به سطح پوست زده می شود و جذب پوست می شود. پس از درمان، به مشتری نوع خاصی از محصول مراقبت پس از پرکننده (کوکتل پوستی نهایی و کرم فیس‌اسوتینگ) داده می‌شود تا طبق دستور از آن استفاده کند.

رفع افتادگی پلک با فی آیون:

درمان با فی آیون می تواند به رفع افتادگی پلک کمک کند. از فی آیون ها می توان برای ترک های پوستی، پای کلاغی، خطوط ماریونت استفاده کرد و همچنین می توان از آنها برای درمان اسکار آکنه استفاده کرد. همچنین قادر به از بین بردن لکه های پوستی است (نیاز به آموزش پیشرفته).فی آیون پلک بالا به اندازه جراحی زیبایی برای افتادگی پلک موثر است.

رفع ترک های پوستی با فی آیون:

فی آیون یک درمان بسیار موثر برای درمان پوست ترک خورده و اسکار هستند. این درمان میکروسوزن های کوچک وارد شده به پوست، تولید کلاژن طبیعی و بازسازی را تحریک می کند و راهی عالی برای کاهش ترک های پوستی ناشی از کشیدگی پوست است. بیشتر این ترک های پوستی روی شکم ظاهر می شوند. ترک های پوستی روی شکم بیشتر توسط زنان در دوران بارداری ایجاد می شود.

بسته به اندازه ناحیه تحت درمان، پر کردن ناحیه تقریباً 1 ساعت طول می کشد. اینکه هر چند وقت یک بار به پر کردن نیاز دارید به اندازه ترک، مدت زمانی که ترک وجود داشته و سن شما بستگی دارد. به طور معمول، اکثر مراجعین فقط به 1-2 درمان نیاز دارند.

پس از فی آیون، پوست شما هیدراته و صاف باقی می‌ماند، که باعث می‌شود علائم ترک پوستی موجود کمتر به چشم بیاید و ظاهری جوان‌تر به پوست شما می‌دهد. اکثر افراد در عرض 24 ساعت پس از عمل نتایج را می بینند. اگر وزن خود را حفظ کنید، نتایج دائمی خواهد بود.پس از فی آیون، پوست شما هیدراته و صاف باقی می‌ماند، که باعث می‌شود علائم ترک پوستی موجود کمتر به چشم بیاید و ظاهری جوان‌تر به پوست شما می‌دهد. اکثر افراد در عرض 24 ساعت پس از عمل نتایج را می بینند. اگر وزن خود را حفظ کنید، نتایج دائمی خواهد بود.

مراقبت های بعد از فی آیون:

• به مدت 12 ساعت صورت خود را نشویید.

• از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید و تا 48 ساعت بعد از فی آیون از عینک آفتابی تیره استفاده کنید.

• به مدت 24 ساعت آرایش نکنید.

• به مدت 48 ساعت از کرم پودر استفاده نکنید.

• به مدت 5 روز از سونا، استخر، سولاریوم و فعالیت بدنی استفاده نکنید.

• به مدت 2 روز فعالیت بدنی نکنید.

• تا 3 هفته آینده از بوتاکس یا فیلر استفاده نکنید.

• از محصولات بهداشتی تهاجمی (عطر، صابون و غیره) استفاده نکنید.خوشه هایی از لکه های زرد تا قطر 0.2 میلی متر در ناحیه تحت درمان ظاهر می شوند و تا 5 روز باقی می مانند. پلک ها ممکن است متورم شوند و مشتری احساس سوزش کند. بعد از درمان نیازی به زدن کرم نیست و مراجعه کنندگان می توانند از فونداسیون برای پوشاندن ناحیه تحت درمان استفاده کنند. تمام عوارض جانبی باید طی 7 تا 10 روز ناپدید شوند.


جهت انجام فی آیون و همچنین اطلاع از قیمت فی آیون در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس که یکی از بهترین و مجهزترین مرکز خدمات زیبایی در بندرعباس می باشد کافیست با ما در تماس باشید.

خدمات ما

Whatsapp