لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

با انواع خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد از محبوب ترین و پرطرفدار ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که منجر به افزایش تقاضا برای لیزر موهای زائد در سال های اخیر شده است که باعث گردیده است که از شر اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی خلاص شوید. اما لیزر موهای زائد، مانند هر فناوری جدیدی که ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد، بسیاری را ناامید کرده است که سعی کرده‌اند بدون مطالعه قبلی و صرفاً بر اساس تبلیغات یا قیمت ارزان‌تر، لیزر موهای زائد را انجام دهند.
نور لیزر گرم می شود و تمام چیزهای تیره رنگ را می سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موهای تیره داخل فولیکول مو، خود فولیکول آسیب دیده و از بین می رود. هر موی بدن دارای یک چرخه رشد و استراحت است. در یک زمان معین، بیشتر موهای بدن در مرحله استراحت و کمی از آن در مرحله رشد هستند.
اگر در طول لیزر موهای زائد فولیکول های مو در مرحله استراحت باشند، تابش لیزر هیچ تاثیری روی آنها نخواهد داشت. به همین دلیل است که چندین جلسه درمان با لیزر، با فواصل ثابت، برای برداشتن تمام موها مورد نیاز است. با هر جلسه تعدادی از فولیکول های فعال مو می سوزند و در نهایت پس از مدتی تمام موها از بین می روند.

لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس لیزر موهای زائد می باشد که انواع آن عبارتند از: لیزر موهای زائد الکس ، لیزر موهای زائد دایود ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp