لیزر کیوسوئیچ هلیوس

لیزر کیوسوئیچ هلیوس

با انواع خدمات لیزر کیوسوئیچ هلیوس در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

لیزر کیوسوئیچ هلیوس چیست؟

عبارت کیو سوییچ به نوع پالس تولید شده توسط دستگاه لیزر اشاره دارد. برعکس سایر دستگاه‌های معمولی لیزر که پرتوهای لیزر پیوسته تولید می‌کنند، لیزر کیوسوییچ هلیوس پالس‌هایی از پرتو لیزر را تولید می‌کند که فقط یک میلیاردم ثانیه طول میکشد. با توجه به این مورد این انرژی لیزر در مدت زمان بسیار کوتاهی آشکار می شود، می تواند از پالس های بسیار قدرتمندی در درمان استفاده کند.
پالس های قوی دارای دو مزایای اصلی هستند:
این پالس ها به مقدار کافی قدرتمند هستند تا تکه های کوچک جوهر یا رنگدانه را بشکنند و در عین حال تولید کلاژن را تحریک کنند.
با توجه به این مورد این انرژی فقط برای یک نانوثانیه به پوست تابش می کند، به بافت اطراف آن آسیبی نمی رساند، این انرژی فقط جوهر خالکوبی را گرم کرده و باعث از هم پاشیدگی رنگدانه های آن می شود. مدت زمان کوتاه تابش لیزر باعث می گردد این روش با قدرت زیادی برای از بین بردن انواع لک های پوستی و بدون آسیب به بافت های اطراف انجام شود.

لیزر کیوسوئیچ هلیوس در کلینیک یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس لیزر کیوسوئیچ هلیوس می باشد که انواع آن عبارتند از: لیزر رفع لک ، لیزر رفع کک و مک ، لیزر جوش و جای جوش ، لیزر جوانساز ، لیزر پاک کردن تاتو ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp