لیفت نخ

لیفت نخ

با انواع خدمات لیفت نخ در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

لیفت نخ چیست؟

لیفت نخ یک عمل زیبایی کم خطر و بدون دردسر است که امروزه در کشورهای زیادی از جمله کشورمان انجام می شود. بیمار از لیفت با نخ پاسخ خوبی می گیرد و روشی مناسب برای جوانسازی پوست صورت و بدن است.
لیفت نخ را برای بالا بردن ابرو، رفع چین و چروک روی پیشانی، خط بالای ، خط خنده و گردن، افتادگی گونه ها، درمان افتادگی قسمت های زاویه دار فک و برای تمام نواحی صورت و گردن مورد استفاده قرار میگیرد. عوارض جانبی در لیفت نخ بسیار کم و اغلب فقط باعث کبودی و کوفتگی روی پوست می گردد. از لیفت نخ می توان در تمام نواحی گردن و صورت استفاده کرد.
لیفت نخ که برای کشیدن پوست مورد استفاده قرار میگیرد به (لیفت پر) نیز مشهور است که در آن افتادگی و شل شدگی پوست را شکل میدهد. برخلاف سایر روش های لیفت، لیفت نخ کم تهاجمی است و نخ های استفاده شده در این روش به خوبی با بافت های بدن سازگاری دارد.

لیفت نخ در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس لیفت نخ می باشد که انواع آن عبارتند از: لیفت نخ صورت ، لیفت نخ ابرو ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp