پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

با انواع خدمات پاکسازی پوست در کلینیک یاس بندرعباس آشنا شوید

پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی پوست حذف سلول های مرده و ناخالصی های تجمع یافته روی پوست است. این عمل می تواند پوست را انعطاف پذیر کند و به سلامت آن کمک کند.
به این ترتیب سلول های لایه های سطحی پوست و همچنین چربی ها و ذراتی که در اثر آلودگی هوا روی پوست وجود دارد، از بین می روند. یکی از روش های پاکسازی مورد استفاده در کلینیک های زیبایی، روش میکرودرم ابریژن است که باعث لایه برداری، درمان منافذ باز پوست و جوانسازی آنها می شود.
غدد چربی در پوست مسئول ترشح چربی هستند. و این ترشحات از کانال هایی خارج می شوند که در سطح پوست باز می شوند و منجر به مرطوب شدن سطح پوست و حل شدن سلول های مرده، ذرات گرد و غبار و آلودگی روی سطح پوست می شوند.
گرد و غبار و آلودگی هوا با چربی روی پوست ترکیب می شود و منجر به انسداد چربی یا خروجی چربی می شود و در نهایت پوست کدر و شفافیت و شادابی اش را از دست خواهد داد.
برای رفع این مشکل، تمیز کردن مرتب پوست با آب و مواد شوینده مناسب بسیار کمک کننده است. همچنین باید از استفاده بیش از حد از ترکیبات پرچرب، کرم پودرها و مواد آرایشی روی پوست خودداری شود. استفاده از پاکسازی عمیق و لایه برداری پوست موثر است. همچنین سطح پوست با اسکراب مناسب با نوع پوست به آرامی ماساژ داده می شود.
پس از آن، پوست کمی بخور داده می شود و جوش های سرسیاه تخلیه می شوند. در نهایت از ماسک مناسب با نوع پوست استفاده می شود و کرم نهایی روی پوست مالیده می شود.
پاکسازی پوست یک مورد بسیار مهم در سلامت پوست صورت است. شناسایی نوع پوست مهم ترین مرحله در مراقبت از پوست است برای اینکه از محصولاتی که برای نوع پوست شما مناسب نیستند می تواند آکنه، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را افزایش دهد. پیروی از یک برنامه روزانه مراقبت از پوست به حفظ سلامت و شادابی کلی پوست و بهبود مشکلات پوستی کمک می کند.
با افزایش سن پوست به عنوان بزرگترین عضو بدن آسیب های ناشی از رژیم غذایی ناسالم، استرس و آلودگی هوا را بروز میدهد. با پاکسازی پوست آلودگی به صورت جوش های سر سیاه، جای جوش، تورم و لکه ها از بین می رود و پوست سالم و شاداب می شود.

پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی یاس بندرعباس:

یکی از خدمات کلینیک زیبایی یاس بندرعباس پاکسازی پوست می باشد که انواع آن عبارتند از: لایه برداری ، اکسیژن تراپی ، لیفتینگ و ‌جوانسازی ، فی نیدلینگ ، فی آیون ، رفع افتادگی پلک ... که شما میتوانید این خدمات را با هزینه کم و مناسب ترین قیمت در کلینیک زیبایی یاس که یکی از بهترین و مجهزترین و ارزانترین کلینیک زیبایی در بندرعباس می باشد انجام دهید.

Whatsapp